Inhoud
- Geen postdag volgende week
- Derde kleuterklassers nemen bijna afscheid van hun kleutertijd
- Theaterspektakel Qworzó
- Dinsdag gaan het eerste, tweede, derde en vierde leerjaar naar de bib
- Dinsdag 3 juni fietsjes- en frietjesdag bij juf Helga en juf Silke
- De eerste en tweede kleuterklas gaat op schoolreis naar De Kloek
- De derde kleuterklas gaat op schoolreis naar Den Boeradrie
- Dinsdag 3 juni sportdag voor het eerste en tweede leerjaar
- Het fietsexamen voor het zesde leerjaar
- Zwemmen
- Fietsen
- Kalender

Geen postdag volgende week
Volgende donderdag is het Hemelvaartsdag, de school is op donderdag en vrijdag gesloten. Die week is er dan ook geen nieuwsbrief. Deze nieuwsbrief informeert je dus voor de volgende 14 dagen.
Derde kleuterklassers nemen bijna afscheid van hun kleutertijd
Op 20 juni vieren deze kleuters met hun ouders feestelijk afscheid van de kleuterschool. Ze blikken terug op het voorbije schooljaar. Hier nodigen ze hun ouders graag voor uit. In de postkaft van je kleuter vinden jullie een foldertje met meer info en een inschrijvingsstrookje. Geef dit met je kind zo snel mogelijk mee terug.
Theaterspektakel Qworzó
Op maandag 26 mei en dinsdag 27 mei genieten alle leerlingen van een theatervoorstelling. Theater Zuidervis brengt voor de kleuters en de leerlingen van de eerste graad het theaterstuk “Sterrenhoop”. De leerlingen van de tweede en derde graad genieten van de voorstelling “Afrit 66”. Op maandagochtend openen we feestelijk ons spektakel en knipt de burgemeester het lint door. We zijn trots op wat onze groep leerlingen weer heeft voorbereid. In de postkaft van je oudste kind vind je een flyer met meer info over deze voorstellingen. De voorstelling kost 6,50 euro en wordt met de laatste schoolrekening verrekend.
Dinsdag gaan het eerste, tweede, derde en vierde leerjaar naar de bib
De leerlingen van het eerste, tweede en derde leerjaar brengen dinsdag 27 mei de bibkaarten en een extra tas mee voor de boeken. Ook het vierde leerjaar gaat deze maand op dinsdag naar de bib. Ze ontlenen er boeken die in de klas blijven.
Dinsdag 3 juni fietsjes- en frietjesdag bij juf Helga en juf Silke
De instapklas gaat niet op schoolreis maar blijft op 3 juni gewoon op school. Om er toch iets speciaals van te maken, organiseren de juffen een “fietsjes- en frietjesdag” met als extra’s een leuk springkasteel en trampolines. De kleuters mogen die dag hun fiets meebrengen. Je plaatst die ’s morgens onder het blauwe afdak van de lagere school, bij het kenteken van de juf. Zorg dat er de naam van je kind aanhangt. ‘s Middags krijgen ze allen frietjes en drinken. Deze dag kost 4 euro. De ouderwerking betaalt deze schoolreis zodat er niets gefactureerd wordt aan de ouders. Dankjewel ouderraad!
De eerste en tweede kleuterklas gaat op schoolreis naar De Kloek
Op 3 juni gaan de kleuters van de eerste en de tweede kleuterklas met de bus naar De Kloek in Grobbendonk. Ze gaan er allerlei avonturen beleven in de binnen- en buitenspeeltuin. We verwachten de kinderen op het gewone uur op school en vragen de ouders om de kleuters zoals elke dag om 15.40 uur in de klas af te halen. De uitstap kost 21,50 euro. Omdat onze ouderraad voor elk kind de schoolreis sponsort met 5 euro wordt er nog 16,50 euro aangerekend. Dankjewel ouderraad!
Meebrengen:
- Een rugzakje met boterhammen, een gevulde drinkbus met water en droge koek of een stuk fruit (geen snoepgoed).
Wij zorgen voor een lekkere verrassing. - Bij zonnig weer best je kleuter ’s morgens insmeren en de tube meegeven om ’s middags nog eens te herhalen.
- Een zonnehoedje of petje (getekend) is ook wenselijk.
De kleuters eten op deze uitstap geen frietjes maar op 27 juni worden ze verwend met frietjes, een vleesje en een drankje in een frituur in Merksplas. Dit kost 2,5 euro.
De derde kleuterklas gaat op schoolreis naar Den Boeradrie
Op dinsdag 3 juni gaat ook de derde kleuterklas op schoolreis en bezoeken Den Boeradrie in Rijkevorsel. Hier genieten de kleuters van het leven op een boerderij. Ze geven de dieren eten, springen op Bella het springkasteel, rijden er met go-carts, ….
Best smeer je de kinderen bij zonnig weer ’s morgens in met zonnecrème. Een zonnehoedje of petje (getekend) is ook wenselijk. We verwachten de kinderen op het gewone uur op school. De bus vertrekt om 9.10 uur. De kleuters zijn op het normale uur terug op school en kunnen dan weer in de klas worden opgehaald. De uitstap kost 12,50 euro. Omdat onze ouderraad voor elk kind de schoolreis sponsort met 5 euro wordt er nog 7,50 euro aangerekend. Dankjewel ouderraad!
Meebrengen: Een rugzakje met boterhammen, gevulde drinkbus en 2 droge koeken. Geen frisdrank en geen snoepgoed! Wij zorgen voor een lekkere verrassing. Bij zonnig weer, zonnecrème zodat we ’s middags nog eens kunnen insmeren.
De kleuters eten op deze uitstap geen frietjes maar op 27 juni worden ze verwend met frietjes, een vleesje en een drankje in een frituur in Merksplas. Dit kost 2,5 euro.
Dinsdag 3 juni sportdag voor het eerste en tweede leerjaar
De sportdag gaat door aan de sporthal ’t Hofeind. De kinderen komen in sportieve kledij en buitenschoenen naar school. De klassen gaan er te voet naartoe om daar leuk te sporten en te spelen. We vragen dat de kinderen de fluovestjes aandoen. De leerlingen brengen een lunchpakket, voldoende water en eventueel een tussendoortje mee.
Het fietsexamen voor het zesde leerjaar
Het fietsexamen in het zesde leerjaar gaat door op donderdagvoormiddag 19 juni. De leerlingen krijgen een bundel mee met de route en de opdrachten die op hun route liggen. Ouders die dat willen, kunnen deze route zo al eens uitproberen met hun kind ter voorbereiding van het examen.
Zwemmen
Op maandag 26 mei zwemmen de volgende klassen:
- Eerste beurt: 1A/1B (vertrek 12.55 uur)
- Tweede beurt: 2A/2B
Het is kledijzwemmen. De leerlingen hebben hiervoor een briefje bij.
Op maandag 2 juni zwemmen de volgende klassen:
- Eerste beurt: 2A/2B (vertrek 12.55 uur)
- Tweede beurt: 1A/1B
Het is testzwemmen. De leerlingen hebben hier niets speciaals voor nodig.
Fietsen
Op donderdag 5 juni fietsen de volgende klassen: 2A/2B/5B/4A.
Kalender
| zo 25 mei | Ontbijt Qworzó |
| ma 26 mei | Fruitbedeling door Klavier |
| ma 26 mei | Theaterspektakel opening om 8.30 uur |
| ma 26 mei | Kledijzwemmen 1A/1B – 2A/2B |
| ma 26 mei | Week van de oudercontacten in de kleuterschool |
| di 27 mei | Theaterspektakel |
| di 27 mei | Bib 1ste, 2de en 3de en 4de lj |
| do 29 mei | Hemelvaart: vrije dag |
| vr 30 mei | Dag na Hemelvaart: vrije dag |
| ma 02 jun | Testzwemmen 2A/2B – 1A/1B |
| di 03 jun | Sportdag 1ste graad |
| di 03 jun | Schoolreis K1 en K2: De Kloek in Grobbendonk |
| di 03 jun | Schoolreis K3: Den Boeradrie in Rijkevorsel |
| di 03 jun | Schoolreis instapklas: fietsjes en frietjesdag |
| do 05 jun | Fietsen 2A/2B/5B/4A |
| do 05 jun | Medische consulten 6de lj C in VM |
| ma 09 jun | Pinkstermaandag: vrije dag |
Vriendelijke groeten
Bea Mertens
Qworzó Markt 17 2330 Merksplas
info@qworzo.be
014 63 34 93